Tiešsaistes seminārs “Energopratība drošībai un labsajūtai”

Saziņai:
Tālrunis: (+371)25501468
E-pasts: info@we-you.lv

Cena:
bezmaksas

Kategorija

Semināri

Seminārs tiek organizēts sadarbībā ar Elektrum Energoefektivitātes centru
Norises laiks: 09.11.2023. no plkst. 15.00 līdz 17.00.
Semināra tēmas
1. Praktiski padomi, kā samazināt elektrības patēriņu, pilnveidojot savus ikdienas paradumus (lektore Elektrum Energoefektivitātes centra speciāliste Marta Zvejniece).
Uzzināsiet, kā izvērtēt, cik efektīvi saimniekojat mājoklī. Saņemsiet praktiskus un vienkāršus risinājumus, kas ikdienā palīdz samazināt energoresursu patēriņu. Tāpat gūsiet ieteikumus, kādiem parametriem pievērst uzmanību, izvēloties elektroierīces, un kā ikdienā tās izmantot efektīvi, lai paildzinātu to kalpošanas laiku un samazinātu kopējo elektrības patēriņu
2. Elektrotraumas un elektrodrošība sadzīvē (lektors AS Sadales tīkls Mācību centra elektrodrošības speciālists Andrejs Cehanovičs).
Iepazīsiet pamatprincipus darbā ar sadzīves elektroiekārtām, kā arī iespējamos elektrobīstamības faktorus un nepieciešamos elektrodrošības pasākumus, lai savā mājvietā justos droši un pasargāti.
Izvērtēsiet elektriskās strāvas radītos riska faktorus un elektrodrošības pasākumus sadzīvē un novērtēsiet, kamdēļ nepieciešams saprātīgi rīkoties ar elektroenerģijas resursiem, kā arī uzzināsiet to ieguves perspektīvas nākotnē.
3. Viedā māja – tiem, kas domā inovatīvi (lektors Elektrum Energoefektivitātes centra speciālists Toms Lācis)
Uzzināsiet, kas ir “viedie” risinājumi, un kā tie palīdz atvieglot mūsu ikdienu, rūpējoties ne tikai par mūsu ērtībām, bet arī par mājokļa energoefektivitāti. Viss sākot no vienkāršām viedajām rozetēm, līdz viedai mājas sistēmai. Uzzināsit, kam pievērst uzmanību ,izvēloties viedās iekārtas un kā tām likt strādāt mūsu labā visefektīvāk. Papildus uzzināsit par vairākām noderīgām iekārtām, kā viedajiem asistentiem, drošības sistēmām un sensoriem, logu žalūzijām, ūdens noplūdes sensoriem un daudzām citām. Nobeigumā īsa pamācība kā sasaistīt kopā dažādas viedās sistēmas un pieredzes stāsti no dzīves.

Seminārs tiek organizēts tiešsaistē Zoom platformā. Pieslēgšanās saite tiks nosūtīta pēc pieteikuma saņemšanas.
Dalība seminārā bez maksas.
Kontakttālrunis informācijai: 25501468

Seminārs tiek organizēts projektā “Energopratība drošībai un labsajūtai” ar Daugavpils valstspilsētas pašvaldības domes Sabiedrisko organizāciju atbalsta fonda finansiālu atbalstu.

Vārds, uzvārds*
Ievietojiet datni šeit vai
Pieļaujamie datņu paplašinājumi : jpg, png, doc, docx, xls, xlsx, pdf, ppt, pptx., Maks. datnes izmērs: 10 MB.
    Privātumā politika
    Privātumā politika*